Web sitenizi, işletme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak araca dönüştürün

 

Biz sadece bir web stüdyosu değil, dijital bir pazarlama ajansıyız. Bu nedenle, böyle çalışıyoruz:

 

TALEP ANALİZİ

Piyasayı incelediğimiz talebin yapısını genişleterek oluşan ve biçimlendirilmemiş talebi seçiyoruz. İnternette ürüne olan talep azsa, tanıtım için başka seçenekler sunuyoruz.

 

SATIŞ STRATEJİSİ

Kitleyi analiz ediyoruz, yeni segmentler arıyoruz, itirazları buluyoruz, karar aşamalarına göre huni satışlarını ve kaynaklara göre siteye giden yolları geliştiriyoruz.

 

HEDEFLEME

Hedefleme, benzersiz bir satış teklifi, kitlenin ihtiyaçlarını ve itirazlarını dikkate alarak içerik oluşturuyoruz.

 
Yıllar içinde, iş hedeflerine ulaşmayı amaçlayan etkili web siteleri oluşturmamızı sağlayan etkin web sitesi geliştirme sürecini geliştirdik.

STRATEJİ

Sürecimizin ilk ve en önemli aşamalarından biri  işinizi, fırsatlarınızı ve iş hedeflerinizi inceliyoruz. Bütçeyi ve zaman çizelgesini belirleyip proje hedeflerini birlikte tanımlıyoruz.

ARAŞTIRMA

Ürününüzü, pazarlama ve satış sisteminizi analiz ediyoruz. Piyasayı, rakipleri, hedef kitleyi inceliyoruz. Hedef kitle ürün veya hizmetinizi buldukça bir yol oluşturuyoruz. Özel yolculuk yapıyoruz. Yeni tüketici segmentleri buluyoruz. SEO analizi yapıyoruz.

TASARLAMA

Etkili markalaşma pazarda öne çıkmanıza yardımcı olacak ve sezgisel bir arayüz web sitesinin dönüşümünü artıracaktır. Web sitesi yapısını, etkileşimli bir prototipi, konsept tasarımının 2 versiyonunu, marka unsurlarını ve duyarlı tasarımı geliştiriyoruz.

TEKNİK DESTEK

Web sitesinin istikrarlı çalışmasını sağlıyoruz, yeni işlevler ve güncellemeler sunuyoruz, yedek kopyalar oluşturuyoruz, hata düzeltme yapıyoruz.

*Tarafımızdan geliştirilen web sitesinde 12 ay garanti veriyoruz.

Gaziantep Kurumsal Web Tasarım hizmetini profesyonel oalrak sizlere sunuyoruz.