Geliştiriciler ekibimiz ticari deneyime ve farklı iş alanları için çözümler geliştirmemize olanak tanıyan çok çeşitli teknolojilere sahiptir.
 
Web siteleri, içerik yönetim sistemleri, e-ticaret çözümleri ve web uygulamaları üretmek için web teknolojileri ve platformlarında uzmanız. Çok dilli destek, uygulama programlama arabirimleri (API), güvenli ve iyi performansla karmaşık ölçeklenebilir dijital çözümler üretiyoruz.
 
Birikmiş deneyim, mükemmel iş süreçleri, bilgi ve yeni teknolojilerin uygulanması, müşterilerimizin iş sorunlarını çözen dijital çözümler geliştirmemize olanak tanır.
 
İŞLETMELER İÇİN ÖZEL WEB UYGULAMALARI VE ÇÖZÜMLERİ
 
ÖZEL WEB TASARIM
Farklı türden web siteleri geliştiriyoruz. Marka kazanma kombinasyonumuzla web sitelerimiz, müşterilerin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur.
 
PHP, Asp.net, Angular.js, Vue.js, Laravel, Wordpress
 
İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ
Web siteleri ve web uygulamaları için özel çözümlere ihtiyaç duyan müşteriler için özel CMS platformları oluşturuyoruz. Ayrıca yaygın CMS için işlevsellik geliştiriyoruz.
 
PHP, Asp.net, Angular.js, Vue.js, Laravel
 
E-TİCARET
Kazanan e-ticaret çözümlerini geliştiriyoruz. E-ticaret pazarlaması yaptığımız için kazanan bir e-ticaret web sitesinin nasıl görünmesi gerektiğini biliyoruz.
 
Woocommerce, Prestashop, Shopify, Laravel

 
SİZİ DİNLİYORUZ

Sizi dinleyerek başlıyoruz. İşletmenizin karşılaştığı zorluklardan bahsediyorsunuz, otomasyon yardımıyla geliştirmek istediğiniz süreçleri anlatıyorsunuz.

 

ANALİZ

Etkili bir uygulama oluşturmak için çok önemli bir adım. Proje yöneticimiz iş ve yazılım gereksinimlerini toplar ve analiz eder. Nihai ürünün nasıl görüneceğine karar veriyoruz, bir bütçe üzerinde anlaşıyor ve işi planlıyoruz. Tüm analiz sonuçları yazılım gereksinimleri spesifikasyonuna yansıtılır.

 

ÜRÜN TASARIMI

Bu adım sırasında, yazılım gereksinimleri belirtiminden ürün tasarımının oluşturulması. Ürün mimarisi tarafından tasarlanmıştır. Donanım seçimi, geliştirme platformu. Kullanıcı Arayüzü ve Kullanıcı Deneyimi tasarımı yapılır. Etkileşimli ürün prototipleri geliştirmek.

 

UYGULAMA

Yazılım gereksinimi özelliklerini ve tasarım belgelerini hazırladıktan sonra kodlamaya başlarız. İlk olarak, programcılar birim veya modül testi yaparlar. Ardından programlamaya devam edin.

 

BAKIM

Uygulama ürünü piyasaya sürüldükten sonra, ürün çalışır durumda tutulmalı ve ürünün bakımı gerekmektedir.

Bu, sorunları düzeltmeyi, sistemleri en son işletim sistemi yamalarıyla veya kullanılmış üçüncü taraf yazılım güncellemeleriyle güncel tutmayı içerir.
Yazılım ürününün kullanıcı tabanının önemli ölçüde artması durumunda, sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamak için ek işlem gücü, bellek ve / veya veritabanı kapasitesi şeklinde genişletme yapılması gerekebilir.